Pensia alimentara pentru copil

13 december 2018 38

Buna ziua. Am asa o intrebare. Cum pot afla daca am fost dat in judecata pentru pensia alimentara pentru copil? Mersi mult.

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Bună ziua Vitalie,

Dacă împotriva Dvs. a fost depusă o acțiune în instanța de judecată, urma să primiți o citație la adresa poștală de la domiciliu.

În caz că nu ați recepționat nimic la adresa poștală, puteți verifica această informație și pe site-ul instanțelor de judecată. Aceasta este link-ul http://www.instante.justice.md

Cele... mai detaliat bune.

13 december 2018