Persoana juridică scoasa de pe adresa juridica fara instiintare

26 april 2018 33

Buna ziua! Spuneti-mi, va rog, in cazul in care o persoană juridica ramane fara adresa, fara a fi instiintata de catre proprietarul imobilului, care ar fi consecintele si cum poate afla ca activeaza fara adresa juridica? Multumesc anticipat!

Jurist comments 1

  • Legal consultant

D-le Vasile adresa jurică puteţi s-o aflaţi la Camera de Înregistrare,dacă acest agent a prezentat informaţia, dacă nu, el este escroc( de aflat care este cauza schimbării adresei).

11 may 2018