Pot pleca din tara?

20 december 2021 120

Buna ziua. Am luat un credit ceva timp in urma si cateva luni l-am achitat, dar mai tarziu am avut probleme cu sanatatea si nu am mai putut achita retale. Creditorii ma suna si ma ameninta cu politia. Vreau sa stiu daca pot pleca din tara.

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna Dorian, eu îți răspund cu certitudine, cu poliția treabă n-o să ai, o să fie ochei facă ai să mă contactezi la viber sau la tel. 068669950, noi vom vorbi mai detailiat.

21 december 2021