Prima casa

04 october 2019 15

Buna ziua. Am nevoie de o consultatie, daca e posibil. Sunt mama cu 5 copiii, am plecat de la sot, insa nu am depus cerere de divort, inchiriem apartament. E posibil sa incercam sa procuram un apartament prin programul Prima Casa?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Buna!

Pentru a vedea dacă corespundeți tuturor condițiilor legale urmează să vă adresați la băncile care creditează persoanele interesate prin intermediul programului respectiv.

05 october 2019