Procura pentru transcrierea certificatului de nastere romanesc

30 november 2022 34

Buna. Doresc sa transcriu certificatului de nastere pintr-o companie de consultanta. Mi s-a propus sa-l transcriu la Bucuresti in baza procurii facute cu buletinul. E posibil asa ceva sau si e obligatotiu sa am si pasaport? Cine poate sa-mi da explice exact? Imi fac griji sa nu gresesc ceva.

Jurist comments 1

Elena Botnaru
  • Advocate trainee

Bună ziua, Sergiu.
Pentru a vă oferi un răspuns raportat la cazul Dvs. în mod individual am nevoie de mai multe detalii, puteți să mă contactați.

24 december 2022