Refinantarea creditelor

03 may 2022 252

Bună! Am 4 credite active şi nu pot să le achit pentru ca momentan nu dispun de bani. Vreau sa iau un de la o banca ca sa refinantez toate creditele si sa raman dator doar la una. Nu gasesc solutie la aceasta problema, toate bamcile ma refuza. Poate cine sa ma ajute?

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna Valentin, e de înțeles tu ai nimerit în lista neagră a companiilor de creditare inclusiv și la bănci, trebuie să te aștepți la examinarea cauzei în instanța de judecată sau la colectori, adică la INCASO. Vreau să-ți comunic, activitatea celor de la INCASO este ilegală, dacă vrei... mai detaliat ceva mai amănunțit apelezi la viberul de pe telefonul +37368669950 și noi vom dicuta.

04 may 2022