Servicii avocat

06 july 2020 65

Am nevoie de un avocat să îmi reprezinte interesele în instanța de judecată. Obiectul - arenda și penalitati pentru neexecutarea obligațiilor contractuale în termenul prevazut de contract. Daca este cineva interesat, mai este o comuna întreaga în sudul Moldovei cu persoane care nu au primit nimic in decursul a 3 ani din darea în arendă.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Dna Ana bună ziua!

Dvs urmează singură sa alegeți avocatul sau avocatul stagiar cu care doriți să colaborați.

Succes.

07 july 2020