Taxa de stat pentru cererea de divort

08 february 2021 58

Buna! Care este taxa de stat pentru divort, la ce banca poate fi achitata si care este contul? Am nevoie de aceasta informatie ca sa depun dovada platii odata cu setul de acte la judecatorie.

Jurist comments 2

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna
Cît ține de bănci, de exemplu:Agroindbanc, moldincom, victoria.
Rechizitele diferă în dependență de judecătorie, enunțați care judecătorie și astfel găsim rechizitele.

08 february 2021
Nicolae Ilco (Calin)
  • Paralegal
  • Other violations

Buna dl. Nicolai, ce cau/i pe pagina mea, poate o să pleci în...........

09 february 2021