Unde pot afla cate persoane au participat la privatizarea apartamentului?

01 february 2019 543

Unde pot afla cate persoane au participat la privatizarea apartamentului?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna ziua
Este vorba de Direcția privatizari a fondului locativ din cadrul Primăriei
https://ru.foursquare.com/v/direcția-privatizarea-fondului-de-locuințe/530db18211d2f22f90e950c9

Aceștia eliberează certificat privind persoanele participante la privatizare, fiind deținătorii acestui registru.
Costul e 200 lei.
Primirea cererilor luni-joi începind cu orele 9 pîn la 12.

01 february 2019