Vânzarea apartamentului

30 june 2022 91

Bună ziua! Vând un apartament privatizat. Fiica mea a participat la privatizare. Ce documente, în afară de procură, ar trebui să prezint la notar din numele fiicei mele? La momentul privatizarii fiica era minora, acum e divorțată. Va multumesc anticipat.

Jurist comments 4

  • Advocate trainee
  • Other violations

Buna ziua! Sunt mai multa informatie, puteti telefona pentru a va explica mai detaliat, telefonul de contact 069049267

30 june 2022

Va multumesc. Va contactez maine, dupa 9-00.

30 june 2022
Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna
În afară de procură și copie a buletinului nu aveți nevoie de nimic din numele fetei

01 july 2022

Va multumesc.

01 july 2022