Am datorii la câteva companii de microfinanțare

4 мая 2023 95

Bună ziua. Am datorii la câteva companii de microfinanțare.Vreau să știu dacă pot să perfectez pașaport biometric și să restabilesc permisul de conducere (pe care l-am pierdut). De asemenea aș dori să aflu dacă pot în prezent să ies din țară. Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Tatiana Scobiola
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună ziua. Puteți perfecta pașaport și permis de conducere. Referitor la ieșirea din țară, depinde dacă dosarul a ajuns în judecată și apoi la executor judecătoresc care vă poate aplica interdicție.

5 мая 2023