Am datorii la câteva companii de microfinanțare

04 may 2023 95

Bună ziua. Am datorii la câteva companii de microfinanțare.Vreau să știu dacă pot să perfectez pașaport biometric și să restabilesc permisul de conducere (pe care l-am pierdut). De asemenea aș dori să aflu dacă pot în prezent să ies din țară. Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Tatiana Scobiola
  • Advocate
  • Other violations

Bună ziua. Puteți perfecta pașaport și permis de conducere. Referitor la ieșirea din țară, depinde dacă dosarul a ajuns în judecată și apoi la executor judecătoresc care vă poate aplica interdicție.

05 may 2023