Cum aș putea beneficia gratis de serviciile unui avocat ?

9 декабря 2021 65

Buna ziua. Am nevoie de un avocat ca să mă ajute să rezolv un litigiu cu un agent economic, care nu și-a îndeplinit obligațiile contractuale.

Jurist comments 2

Filip Rotaru
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Buna ziua, va indemn sa vedeti legea cu privire la asistenţa juridică garantată de stat, art.19-22,
In cazul in care nu va incadrati in nici unul din aliniatele respective , din pacate nu puteti beneficia de avocat gratuit.
Referitor la litigiul dvs, imi puteti descrie situatia si va pot ajuta cu pasii... mai detaliat pe care urmeaza sa ii faceti si intocmirea tuturor actelor pentru instanta.
Contactati-ma pe email. filip.rotaru98@gmail.com

10 декабря 2021
M P
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения

Și eu pot să vă ajut, în caz dacă mai aveți nevoie.

13 декабря 2021