Nu am documente pe camera din cămin în care locuiesc!

3 апреля 2023 51

Bună ziua. Locuiesc într-un cămin deja de aproximativ 10 ani, dar nu am documente pe cameră. Proprietara a decedat și nu îmi este rudă. Vreau să știu ce pot să fac în această situațiă ca să nu fiu dată afară cu 2 copii! Vă mulțumesc.

Jurist comments 4

Mihail Prepeliță
  • Адвокат-стажер
  • Дорожные правонарушения

Apar multe întrebări la cauza dumneavoastră:
Cum ați cumpătat ?
Proprietarul are copii?
sun soliții, doar este nevoie de mai multe detalii.

3 апреля 2023

Nu lam cumpărat,stăteam doar la chirie,camera aceasta era pusa sub sechestru și nimeni nu sia dat interesul de ea.Am încercat sa merg sa fac poate ceva documente dar m-au spus ca dacă nu sunt ruda sau nam nici un act pe camera nu pot face nimic.

3 апреля 2023
Mihail Prepeliță
  • Адвокат-стажер
  • Дорожные правонарушения

luați legătura cu mine pe una din platformele de comunicare -078912711. Consultația este gratuit.

4 апреля 2023
  • Адвокат-стажер
  • Иные правонарушения

Buna ziua! In caz ca mai aveti nevoie de consultatie juridice, puteti apela 069049267

5 апреля 2023