Legea cu privire la amnistia 2021 a fost publicata?

03 january 2022 280

Bună ziua. Îmi poate spune cineva daca este publicata legea cu privire la amnistie (o găsesc doar pe cea din 2016)? Și dacă puteți să-mi dați link-ul, va rog! Mulțumesc anticipat.

Jurist comments 2

Arsen Saruhanean
  • Advocate
  • Other violations

Bună ziua! Da.
https://www.legis.md/cautare/getResults?doc_id=129275&lang=ro

În cazul în care o să aveți nevoie de ajutor în aplicarea acestei legi, o să puteți să mă contactați.

03 january 2022
  • Legal consultant

Buna dl. Ion, lega cu privire la amnistie puteți găsi în ultimul Monitor Oficial a a.2021.

04 january 2022